.

Medical Bamboo Ag+

Medical Bamboo Ag+

Właściwości skarpet zdrowotnych Medical Bamboo Ag+

Skarpety Bamboo Ag+ zostały stworzone w trosce o Państwa zdrowie i wygodę z wykorzystaniem włókna bambusowego, które w połączeniu z jonami Srebra Biogennego Ag+ hamują rozwój bakterii oraz grzybów, hamując nieprzyjemne zapachy stóp. Skarpety są miękkie i jedwabne w dotyku, dają uczucie świeżości i przyjemnego chłodu.

18,70 zł
Brutto
Kolor
Rozmiar
Ilość
Dodaj do porównania

MAKSYMALNA HIGIENA - skarpety o długotrwałym działaniu antybakteryjnym i antyzapachowym. Znajdujący sie w jonach srebra środek antybakteryjny zmniejsza aktywność bakteryjną, która nie znika nawet po wielu praniach.

Srebro zapobiega również puchnięciu stóp, uczuciu ciężkości i przyspiesza absorpcję obrzęków. Reguluje wydzielanie łoju, chroni przed stanami zapalnymi i korzystnie wpływa na krążenie krwi.

DELIKATNOŚĆ - bezszwowe łączenie (ROSSO), delikatne przyleganie do stopy i miękkość w dotyku gwarantuje komfort użytkowania każdego dnia, co ma również wpływ na nasze samopoczucie (przede wszystkim diabetyków).

BEZUCISKOWOŚĆ - brak typowego ściągacza i specjalna jego konstrukcja zapewnia zupełny brak ucisku, co ma wpływ na prawidłowe krążenie krwi

SUROWCE - do produkcji skarpet używana jest przędza Prolen® Siltex

WSKAZANIA:

- zaburzenia krążenia w stopach zwłaszcza u diabetyków,

- zaburzenia krążenia w obrębie stóp powodujące obrzęki i bóle stóp,

- otyłość

- dla osób często podróżujących

Pokaż
MEDAGL-STALOWY
121 Przedmioty

Specyficzne kody

ean13
5908264603393

4 polecanych Produktów

0