.

Medical

Medical Thermo AG+

Skarpety MEDICAL THERMO AG+ zostały stworzone w trosce o Państwa zdrowie i wygodę z wykorzystaniem naturalnej bawełny. Skarpety są miękkie w dotyku i dają poczucie komfortu w użytkowaniu i zachowują ciepł w stopach.

- BEZUCISKOWOŚĆ - brak typowego ściągacza i specjalna jego konstrukcja zapewnia zupełny brak ucisku, co ma wpływ na prawidłowe krążenie krwi.

17,60 zł
Brutto
Kolor
Rozmiary
Ilość
Dodaj do porównania

Prolen® Siltex jest przędzą opartą na jonach srebra biogennego, które hamują wzrost bakterii, grzybów i pleśni, redukując nieprzyjemny zapach. Środek antybakteryjny znajduje się w rdzeniu włókna, dlatego utrzymuje się w wyrobie mimo wielokrotnego prania, zapewniając higieniczną świeżość skarpet przez cały dzień, co różni je od innych skarpet z jonami srebra, które są tylko maczane w roztworze z jonami srebra.

MEDICAL THERMO AG+ –   Skład: Bawełna  55%  SILTEX 45% 

Skarpety MEDICAL THERMO AG+ zostały stworzone w trosce o Państwa zdrowie i wygodę z wykorzystaniem naturalnej bawełny. Skarpety są miękkie w dotyku i dają poczucie komfortu w użytkowaniu.

- BEZUCISKOWOŚĆ - brak typowego ściągacza i specjalna jego konstrukcja zapewnia zupełny brak ucisku, co ma wpływ na prawidłowe krążenie krwi.

- NATURALNE SUROWCE - do produkcji skarpet używana jest przędza najwyższej jakości. Niewielka ilość elastanu zapewnia idealne dopasowanie, swobodę ruchu i elastyczność.

- DELIKATNOŚĆ - bezszwowe łączenie (ROSSO), delikatne przyleganie do stopy i miękkość w dotyku gwarantuje komfort użytkowania każdego dnia, co ma również wpływ na nasze samopoczucie ( przede wszystkim diabetyków).

WSKAZANIA:

- zachowuje ciepło w stopach
- zaburzenia krążenia w stopach zwłaszcza u diabetyków,
- zaburzenia krążenia w obrębie stóp powodujące obrzęki i bóle stóp,
- otyłość (nadpotliwość - odprowadzenie wilgoci
- dla osób często podróżujących
- nawracające grzybice stóp (w tym grzybica międzypalcowa)

Pokaż
MEDICAL THERMO
67 Przedmioty

Specyficzne kody

ean13
5907657122824

4 polecanych Produktów

0